Yükleniyor...

Filo Kiralama

Akgül Rent A Car, her ihtiyaca yönelik marka ve model alternatifleri ile müşterilerimize; 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönemli özel filo kiralama hizmeti sunmaktadır.

Kiralama Telepleriniz İçin: (0224) 273 44 73 - (0532) 567 90 16 Nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
Talebiniz doğrultusunda kiralık araçlarınız bulunduğunuz yerde sizlere teslim edilebilir.
Kiralık araçlarımızı sürücü (şoför) dahil ve hariç tercih edebilirsiniz.Filo Kiralama hizmeti için geniş araç filomuzla sizlerin hizmetinizdeyiz.


Vip Hizmetler

VIP Hizmetlerde aşağıdaki başlıklarda hizmet veren firmamız, müşterilerimiz ile güvene dayalı memnuniyet sunmaktadır.Sizde Organizasyonlarınız için Akgül Rent A Car'ı tercih edin.
+ Günlük, haftalık ve aylık Lüks araç kiralama,
+ Şoförlü VIP araç kiralama,
+ VIP minibüs kiralama
+ 4x4 Araç kiralama
Vip Araç Kiralama Telepleriniz İçin: (0224) 273 44 73 - (0532) 567 90 16 Nolu telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.


Size Sunduklarımız

PROFESYONEL DANIŞMANLIK
Akgül Rent A Car, işinde uzman profesyonel ekibiyle hedefinize giden yolda kullanacağınız aracı seçmenizde size yardımcı olur.
Farklı segmentlerdeki marka ve model arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olan aracı bulmanızı ve operasyonel filo kiralama için en uygun fiyatlı paketi seçmenizi sağlar.

PERİYODİK BAKIM

Aracınızın kira süresi dâhilindeki tüm periyodik bakımları, sözleşme şartları dahilinde Akgül Rent A Car'ın anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır.
Periyodik bakım ve onarımlara ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri Akgül Rent A Car tarafından karşılanır.

ARIZA YOL VE YARDIM

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası tüm arıza ve yol yardım işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, Akgül Rent A Car’ın anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır.
Arıza, yol yardım ve olası çekici işlemlerine ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri Akgül Rent A Car tarafından karşılanır.

LASTİK DEĞİŞİMİ

Lastiklerin sözleşmede belirtilen km kadar kullanılmış olması durumunda lastiklerin değişimi yapılır, yeni lastik bedelleri ve lastik değişimi ile ilgili masraflar Akgül Rent A Car tarafından karşılanır.

HASAR / KAZA


Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası hasar/kaza işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, Akgül Rent A Car’ın anlaşmalı olduğu hasar servislerinde yaptırılır. Hasar onarımlarına ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği, ilintili işçilik ücretleri ve çekici işlemleri, sözleşme şartları dahilinde Akgül Rent A Car tarafından karşılanır.

TRAFİK SİGORTA MUAYENE

Kiraladığınız aracınıza ait trafik sigortası ile vergi ve harçlar Akgül Rent A Car tarafından karşılanır.